Informacja w sprawie zajec szkolnych
.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

 

W niedzielę 21go Czerwca 2020 r. w kościele Saint Baudile w Neuilly-sur-Marne będzie odprawiona Msza Święta w języku polskim na zakończenie Roku Szkolnego i katechetycznego 2019/2020 naszej Szkoły o 9.30 na która są zaproszeni wszyscy Uczniowie z Rodzinami.

Bardzo prosimy o zapisanie się na poniższej aplikacji by zarezerwować sobie miejce na Mszę (Przypominamy, że jeśli w czasie Mszy o 9.30 liczba wiernych osiągnie 125 osób, to pozostali niestety nie będą mieć możliwości wejścia do kościoła i uczestniczeniaw tejże Mszy Świętej)www.kelmesse.org

Link ten znajduję się też na stronie naszej parafii : www.polacyrodacy.fr

 

W związku z zaistniałą sytuacja pandemii zakończenie Roku Szkolnego z rozdaniem świadectw przeniesione zostało na Wrzesień 2020 r.

Prosimy o przesyłanie na maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. karty zapisu ucznia na przyszły Rok szkolny 2020-2021.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 5go Września.

Rozkad zajęć lekcyjnych jest umieszczony w zakładce « Plan Lekcji ».

Przypominamy adres szkoły : 28 Rue Paul et Camille Thomoux – 93330 Neuilly-sur-Marne.

Lista podręczników i przyborów szkolnych do zakupienia umieszczona jest w zakładce « Podręczniki ».

W niedzielę 6go Września 2020 r. w kościele Saint Baudile w Neuilly-sur-Marne będzie odprawiona Msza Święta w języku polskim na ropoczecia Roku Szkolnego i katechetycznego 2020/2021 naszej Szkoły z poświęceniem tornistrów uczniów o 9.30 na która są zaproszeni wszyscy Uczniowie z Rodzinami.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Dyrekcja Szkoły

******************************************************************************************************************************************************************************************************************

 
Drodzy Rodzice i Uczniowie,
 
 
W związku z zaistniałą sytuacja organizacja naszej Szkloly musi ulec zmnianie przez pewien czas.
 
 
Przybieramy formę nauczania na odległość.
 
 
Materiały do przerabiania przesyłane Wam będą raz w tygodniu, przed sobota.
 
 
Nauczyciele prowadzący, rezerwują sobie dyspozycyjność w sobotę w godzinach lekcyjnych i skontaktują się z Wami by podać szczegóły prowadzenia nauczania.
 
 
Drodzy Rodzice, liczymy na Waszą współpracę i Wasze zaangażowanie.
 
 
Pozdrawiamy serdecznie
 
 
Dyrekcja Szkoly
.